← wróć do wszystkich marek

Skutery śnieżne Lynx

We are nordic snow junkies

Do prac zimowych i wypoczynku. Dzięki nowoczesnej technologii silnika, niezrównanemu komfortowi jazdy i wyjątkowym możliwościom poza szlakiem, Lynx jest prawdziwym mistrzem.

CROSSOVER

2022

XTERRAIN

od 11 220 €

2022

ADVENTURE

od 10 850 €

2022

COMMANDER

od 14 630 €

UTILITY

2022

49 RANGER

od 12 630 €

2022

59 RANGER

od 9 990 €

2022

69 RANGER

od 16 400 €

DEEP SNOW SPORT

2022

BOONDOCKER

od 13 590 €

SPORT

2022

RAVE

od 15 730 €

Cennik MY22

Ceny wszystkich modeli LYNX na rok 2022

Pobierz cennik →

Akcesoria MY22

Poznaj wszystkie akcesoria LYNX na rok 2022

Zobacz katalog →

Tęsknisz za zimowym szaleństwem? My też nie możemy już doczekać się pierwszych opadów śniegu! A jeżeli kochasz adrenalinę jaką daje jazda z wysoką prędkością w otoczeniu białych krajobrazów, to zobacz nasze skutery śnieżne Lynx. Propozycje tego kanadyjskiego producenta zdecydowanie zaostrzają apetyt na białe szaleństwo!

Skutery Lynx – co to za producent?

Firma Lynx to jeden z wiodących producentów tego typu pojazdów na świecie. Motto tego producenta brzmi “We are Nordic snow junkies” i nie jest to tylko marketingowe hasło! Bo miłość i pasję do zimowego szaleństwa czuć w każdej chwili obcowania z tymi pojazdami! Te produkty w idealny sposób łączą one wygodę, niezawodne technologie oraz niezrównane możliwości w jeździe poza utartymi szlakami!

Cenisz sobie niezrównane osiągi? Dzielność w terenie bez kompromisów? Finezję wykonania każdego szczegółu oraz komfort podróżowania? Skutery Lynx będą dla Ciebie idealne!

Skutery śnieżne Lynx – oferta BRP Warszawa

W stałej ofercie posiadamy kilka modeli z gamy tego producenta. Szukasz skutera, który da Ci sporą dawkę adrenaliny poza szlakiem? A może użytkowego pojazdu, który jest gotowy do ciężkiej pracy? Albo czegoś z klasy crossover? Sprawdź gamę Lynx – poniżej krótki przewodnik po dostępnych modelach:

  • XTerrain – (prawie) żadnego terenu się nie boi!

  • Adventure – dla ceniących bezpieczeństwo w każdej sytuacji

  • Commander – uniwersalny, wszechstronny pojazd na każdą okazję!

  • Boondocker – niemożliwe staje się możliwe!

  • modele Ranger (49, 59, 69) – ciężka praca? Relaks? W każdej sytuacji sprawdzą się idealnie!

Który model będzie dla Ciebie najlepszym wyborem? Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my dobierzemy idealny skuter śnieżny! Chcesz poznać je bliżej? Odwiedź nasz salon i sprawdź skutery śnieżne Lynx!

Skutery śnieżne Lynx – modele na 2022

Już wkrótce do naszej oferty wejdą skutery śnieżne Lynx z rocznika modelowego 2022. Zmodyfikowane, jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb miłośników zimowego szaleństwa. Jesteśmy pewni, że dzięki kolejny sezon będzie naprawdę wyjątkowy i na pewno będzie czym poszaleć!