Nasze marki

Cały świat BRP w Warszawie.

Nowe modele 2024

Poznaj nowe modele dostępne w BRP Warszawa.
Szukasz pojazdu w góry, na jezioro, a może chcesz wybrać się na off-road?
Spełnimy Twoje potrzeby.

Sea Doo

Skutery wodne SEA-DOO

Sea-Doo jest wiodącą marką niezawodnych skuterów wodnych o różnych parametrach. Maszyny przeznaczone są zarówno dla miłośników sportów wodnych i adrenaliny, jak również użytkowników poszukujących typowego sprzętu rekreacyjnego. Skutery wodne BRP wszystkim użytkownikom zapewniają niezapomniane wrażenia.

ZOBACZ MODELE
Ski Doo

Skutery śnieżne SKI-DOO

Ski-Doo to marka, która produkuje skutery śnieżne. Pojazdy te od wielu lat są symbolem najwyższych osiągów, doskonałej jakości wykonania oraz najlepszych parametrów. Są szybkie, zwrotne i świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Zapewniają pełną wrażeń jazdę po górskich szlakach. Skutery śnieżne BRP dostępne są w różnych wersjach – od turystycznych i podstawowych po dużej mocy i typu cross-over.

ZOBACZ MODELE
Can Am Off-Road

Pojazdy CAN-AM Off-Road

Can-Am to kultowa marka najlepszych pojazdów terenowych typu off-road, takich jak quady i SXS (side-by-side). Urządzenia Can-Am są niezawodne w każdych warunkach, komfortowe w prowadzeniu oraz niezwykle wytrzymałe, nawet podczas długotrwałej i intensywnej eksploatacji. Maszyny off-road wyróżniają się połączeniem imponujących osiągów, ponadprzeciętnego wyglądu oraz bogatego wyposażenia.

ZOBACZ MODELE
Can Am On Road

Pojazdy CAN-AM On-Road

Firma Can-Am produkuje także pojazdy typu on-road. Unikalne motocykle trójkołowe gwarantują doznania, jakich nie zapewnia żaden inny pojazd tego typu. Przyjdź, usiądź i poczuj to! Zapraszamy na jazdę próbną, która pozwoli Ci to jeszcze lepiej doświadczyć świata trójkołowców.

ZOBACZ MODELE
Skutery śnieżne Lynx

Skutery śnieżne LYNX

Lynx to jeden z najpopularniejszych producentów skuterów śnieżnych na świecie, a szczególnie w Europie. Maszyny przeznaczone są do jazdy rekreacyjnej, sportowej oraz ekstremalnej. Skutery śnieżne BRP to połączenie nowoczesnej i niezawodnej technologii z niezrównanym komfortem jazdy.

ZOBACZ MODELE

BRP Warszawa - marki

BRP Warszawa, jako autoryzowany dealer kanadyjskiego koncernu BRP (Bombardier Recreational Products), oferuje produkty marek: Lynx, Ski-Doo, Sea-Doo, Can-Am. Wszystkie pojazdy, zarówno rekreacyjne, jak i sportowe, cieszą się ogromnym uznaniem w branży ze względu na swoją doskonałą jakość, wytrzymałość i dynamikę jazdy.

W ramach poszczególnych marek dostępne są zróżnicowane linie produktowe maszyn. Dzięki temu każdy może wybrać pojazd dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Oferujemy bogaty asortyment różnorodnych produktów marki BRP.